Malin Nilsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
malin.nilsson@varmdo.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Vuxenutbildnings- och arbetslivsnämnd ledamot 2021-01-01 2022-12-31
Vård- och omsorgsnämnden ersättare 2021-12-15 2022-12-31