Jösta Claeson (S)

Kontaktinformation

E-post:
josta.claeson@varmdo.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2021-12-15 - 2022-12-31
Socialnämnden ledamot 2021-03-10 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott ersättare 2021-03-24 - 2022-12-31