Jessica Becker (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Bygg- miljö- och hälsoskyddsnämnden ersättare 2021-03-10 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2022-10-15 2026-10-14