Hedda Fredmark (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Politiska sekreterare politisk sekreterare 2021-11-12 2022-12-31
Vuxenutbildnings- och arbetslivsnämnd ersättare 2022-10-27 2022-12-31