Ulla-Britt Goldberg (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Bygg- miljö- och hälsoskyddsnämnden ledamot 2019-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2022-10-15 2026-10-14