Lina Hossar (S)

Kontaktinformation

E-post:
lina.hossar-tranevall@varmdo.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Bygg- miljö- och hälsoskyddsnämnden ersättare 2021-12-15 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Kultur- och fritidsnämnden ersättare 2022-06-22 2022-12-31