Carolina Backman (SD)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Socialnämnden ledamot 2021-12-15 2022-12-31
Vuxenutbildnings- och arbetslivsnämnd ledamot 2022-05-18 2022-12-31
Vård- och omsorgsnämnden ledamot 2021-12-15 2022-12-31