Cecilia Lindberg (M)

Kontaktinformation

E-post:
cecilia.lindberg@varmdo.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen ledamot 2019-01-01 2022-12-31
Kommunstyrelsen ledamot 2022-10-27 2026-12-31
Utbildningsnämnden 1:e v ordf 2021-01-01 2022-12-31