Ann-Kristin Särnbrink (S)

Kontaktinformation

E-post:
ann-kristin.sarnbrink@varmdo.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Medlare mellan sammanlevande medlare 2017-10-26 -
Näringslivsnämnden ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Vård- och omsorgsnämnden ledamot 2016-05-25 - 2018-12-31