Thomas Jonsson (M)

Kontaktinformation

E-post:
thomas.jonsson@varmdo.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunhuset i Värmdö AB ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunstyrelsen ersättare 2014-10-22 - 2018-12-31
Vård- och omsorgsnämnden ledamot 2016-10-05 - 2018-12-31