Julia Ekedahl-Lotoft (S)

Kontaktinformation

E-post:
julia.ekedahl-lotoft@varmdo.se

Uppdrag (8 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunal- och oppositionsråd oppositionsråd 2020-04-29 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunhuset i Värmdö AB 2:e v ordf 2019-04-24 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen ledamot 2019-04-24 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens planutskott ersättare 2019-04-24 - 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämnden 2:e v ordf 2019-04-24 - 2022-12-31
Politiska sekreterare politisk sekreterare 2020-01-01 - 2022-12-31
Utbildningsnämnden 2:e v ordf 2020-04-29 - 2022-12-31