Ulf Kjellson (KD)

Kontaktinformation

E-post:
ulf.kjellson@varmdo.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2018-12-31
Kultur- och fritidsnämnden ledamot 2015-10-01 - 2018-12-31
Nämndemän vid Nacka tingsrätt nämndemän 2015-01-01 - 2018-12-31
Politiska sekreterare politisk sekreterare 2015-01-01 - 2018-12-31
Socialnämnden ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Socialnämndens arbetsutskott ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Vård- och omsorgsnämnden ersättare 2017-02-22 - 2018-12-31