Magnus Danielsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
magnus.danielsson@varmdo.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen ledamot 2019-04-24 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens planutskott ersättare 2019-04-10 - 2022-12-31
Käppalaförbundets förbundsfullmäktige ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Teknisk nämnd 2:e v ordf 2019-01-01 - 2022-12-31