Carl Kangas (S)

Kontaktinformation

E-post:
carl.kangas@varmdo.se

Uppdrag (8 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunal- och oppositionsråd oppositionsråd 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunhuset i Värmdö AB ledamot 2019-04-24 - 2022-12-31
Kommuninvest ersättare 2019-04-24 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen 2:e v ordf 2019-03-27 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens planutskott ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Mälardalsrådets rådsmöte ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Värmdö Bostäder AB - styrelse ersättare 2019-04-24 - 2022-12-31