Jennie Öhman (S)

Kontaktinformation

E-post:
jennie.ohman@varmdo.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunstyrelsen ersättare 2020-04-29 - 2022-12-31
Socialnämnden 2:e v ordf 2020-04-29 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott 2:e v ordf 2020-06-03 - 2022-12-31
Vård- och omsorgsnämnden ersättare 2020-12-16 - 2022-12-31