Sam Assadi (S)

Kontaktinformation

E-post:
sam.assadi@varmdo.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen ersättare 2019-04-24 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens planutskott ersättare 2020-05-13 - 2022-12-31
Politiska sekreterare politisk sekreterare 2020-04-29 - 2022-12-31
Samordningsförbundet VärNa ersättare 2020-06-17 - 2022-12-31
Utbildningsnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Vuxenutbildnings- och arbetslivsnämnd 2:e v ordf 2020-04-29 - 2022-12-31