Annika Bergsten (SD)

Kontaktinformation

E-post:
annika.bergsten@varmdo.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31
Utbildningsnämnden ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden ersättare 2020-01-01 - 2022-12-31
Vuxenutbildnings- och arbetslivsnämnd ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31