Andreas Knudsen (KD)

Kontaktinformation

E-post:
andreas.knudsen@varmdo.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Utbildningsnämnden ersättare 2019-06-05 - 2022-12-31
Valnämnden ersättare 2020-03-04 - 2022-12-31
Vuxenutbildnings- och arbetslivsnämnd ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31