Kitty Sahlén (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Bygg- miljö- och hälsoskyddsnämnden ledamot 2021-12-15 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kultur- och fritidsnämnden ledamot 2021-04-14 2022-12-31