Jasmin Farid (M)

Kontaktinformation

E-post:
jasmin.farid@varmdo.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämnden ordförande 2019-01-01 2022-12-31