Kinga Hernborg (M)

Kontaktinformation

E-post:
kinga.hernborg@varmdo.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Vård- och omsorgsnämnden ersättare 2021-12-15 2022-12-31