Siv Strömbäck (MP)

Kontaktinformation

E-post:
siv.stromback@varmdo.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Politiska sekreterare politisk sekreterare 2022-03-23 2022-12-31
Utbildningsnämnden ledamot 2019-01-01 2022-12-31