Lars Lööf (L)

Kontaktinformation

E-post:
lars.loof@varmdo.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Socialnämnden ledamot 2021-12-15 2022-12-31
Vård- och omsorgsnämnden ledamot 2021-06-23 2022-12-31