Stefan Dozzi (SD)

Kontaktinformation

E-post:
stefan.dozzi@varmdo.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen ledamot 2021-09-01 2022-12-31