Magnus Danielsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
magnus.danielsson@varmdo.se

Uppdrag (9 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunhuset i Värmdö AB ersättare 2020-04-29 2022-12-31
Kommunstyrelsen ledamot 2019-04-24 2022-12-31
Kommunstyrelsen ledamot 2022-10-27 2026-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Kommunstyrelsens planutskott ersättare 2019-04-10 2022-12-31
Käppalaförbundets förbundsfullmäktige ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Teknisk nämnd 2:e v ordf 2019-01-01 2022-12-31
Värmdö Bostäder AB - styrelse 1:e v ordf 2020-04-29 2022-12-31