Marie Bladholm (M)

Kontaktinformation

E-post:
marie.bladholm@varmdo.se

Uppdrag (8 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunal- och oppositionsråd kommunalråd 2019-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunhuset i Värmdö AB ersättare 2019-01-23 2022-12-31
Kommunstyrelsen ledamot 2019-01-01 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Kommunstyrelsens planutskott ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Socialnämnden ordförande 2019-01-01 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott ordförande 2019-01-01 2022-12-31