Julia Ekedahl (S)

Kontaktinformation

E-post:
julia.ekedahl@varmdo.se

Uppdrag (10 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunal- och oppositionsråd oppositionsråd 2020-04-29 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunhuset i Värmdö AB 2:e v ordf 2019-04-24 2022-12-31
Kommunstyrelsen ledamot 2022-10-27 2026-12-31
Kommunstyrelsen ledamot 2019-04-24 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott ledamot 2020-05-13 2022-12-31
Kommunstyrelsens planutskott 2:e v ordf 2020-05-13 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämnden 2:e v ordf 2019-04-24 2022-12-31
Mälardalsrådets rådsmöte ersättare 2020-06-17 2022-12-31
Utbildningsnämnden 2:e v ordf 2020-04-29 2022-12-31