Jan Olsén (S)

Kontaktinformation

E-post:
jan.olsen@varmdo.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Bygg- miljö- och hälsoskyddsnämnden ersättare 2021-05-12 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Regionala skärgårdsrådet ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Vård- och omsorgsnämnden ersättare 2022-06-22 2022-12-31