Kerstin Malmström (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Nämndemän vid Nacka tingsrätt nämndemän 2019-01-01 2022-12-31