Jennie Öhman (S)

Kontaktinformation

E-post:
jennie.ohman@varmdo.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2022-06-16 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen ersättare 2020-04-29 - 2022-12-31
Politiska sekreterare politisk sekreterare 2021-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden 2:e v ordf 2020-04-29 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott 2:e v ordf 2020-06-03 - 2022-12-31
Vård- och omsorgsnämnden ledamot 2022-06-23 - 2022-12-31