Andreas Knudsen (KD)

Kontaktinformation

E-post:
andreas.knudsen@varmdo.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Valnämnden ersättare 2020-03-04 2022-12-31
Vuxenutbildnings- och arbetslivsnämnd ledamot 2021-12-15 2022-12-31