Sam Assadi (S)

Kontaktinformation

E-post:
sam.assadi@varmdo.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen ersättare 2019-04-24 2022-12-31
Kommunstyrelsen ersättare 2022-10-27 2026-12-31
Samordningsförbundet VärNa ersättare 2020-06-17 2022-12-31
Vuxenutbildnings- och arbetslivsnämnd 2:e v ordf 2020-04-29 2022-12-31