Jesper Johansson (MP)

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Bygg- miljö- och hälsoskyddsnämnden ersättare 2022-10-27 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen ersättare 2022-10-27 2026-12-31
Kommunstyrelsen ersättare 2022-02-02 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott ersättare 2022-03-09 2022-12-31
Kommunstyrelsens planutskott ledamot 2022-03-09 2022-12-31