Johan Claeson (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Bygg- miljö- och hälsoskyddsnämnden ledamot 2021-03-10 2022-12-31
Gustavsbergsbadet AB ledamot 2022-03-23 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2022-10-15 2026-10-14