Kristina Lång (C)

Kontaktinformation

E-post:
kristina.lang@varmdo.se

Uppdrag (9 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunal- och oppositionsråd kommunalråd 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunhuset i Värmdö AB ersättare 2019-01-23 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen 1:e v ordf 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott 1:e v ordf 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens planutskott ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämnden ledamot 2021-04-14 - 2022-12-31
Käppalaförbundets förbundsfullmäktige ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Mälardalsrådets rådsmöte ledamot 2020-11-11 - 2022-12-31