Markus Schill (M)

Kontaktinformation

E-post:
markus.schill@varmdo.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- miljö- och hälsoskyddsnämnden ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Politiska sekreterare politisk sekreterare 2020-01-01 - 2022-12-31